שאלות נפוצות

תוכנית המאפשרת לבתי ספר שמעוניינים לקיים תהליך שינוי בית ספרי, לבחור מענים המתאימים לצרכים שלהם. באתר Restart תוכלו לעיין בקטלוג המענים שמציעה התוכנית, ללמוד מה נותן כל מענה ולמה אתם נדרשים בו, ולבחור את המענה המתאים לכם ביותר.
התהליכים בתוכנית מאפשרים חשיבה פתוחה, חניכה וליווי של מומחים לקידום מצוינות פדגוגית-ארגונית-כלכלית במרחב הרשותי, תוך שימוש בכלים ופרקטיקות יישומיות לעבודה עם מורים ותלמידים. 

הליווי ב-Restart מיועד לכל בית ספר שמעוניין להוביל שינוי ארגוני ופדגוגי, בדגש על צמצום פערים. הליווי ממוקד וקצר טווח, כ-1-3 שנים, וכולל ליווי של מדריכים פדגוגיים, יועצים ארגוניים ומומחי תוכן. בנוסף, בית הספר יכול לבחור מענים שמתאימים לצרכים הייחודיים שלו, מתוך מגוון מענים שעוסקים בהיבטים ארגוניים, פדגוגיים וכלכליים.

השאלון עוסק בצרכים עליהם אתם מבקשים לענות ובסוג המענים שתרצו לקבל. בעזרת התשובות לשאלון, מערכת Restart תמליץ לכם על המענים המתאימים לכם ביותר.

הקטלוג המרכזי, המיועד למנהלי בתי הספר המקבלים ליווי של חברת מתודיקה, מחולק ל-3 קטגוריות: מענים פדגוגיים, מענים ארגוניים ומענים כלכליים. בנוסף, ישנו אזור המיועד להנהלת המחוזות ובו פירוט המענים המחוזיים.

כאשר תלחצו על מענה מתוך הקטלוג, תקבלו מידע ראשוני בכרטיס המענה: תיאור קצר, קהל היעד, אופן הפעלת המענה ומעטפת הליווי.

בנוסף, תוכלו לצפות בסרטון אנימציה קצר שיסביר באופן נרחב יותר על המענה, ותוכלו גם לקרוא עדויות של אנשים שהשתתפו בו בעבר.

ניתן לבחור עד 2 מענים לכל בית ספר.

הבקשה שלכם תשלח למחוז, ונציגיו יפנו אליכם לתיאום המענים שבחרתם.

אישור המענים יעשה על ידי אנשי חברת מתודיקה ועל בסיס הקצאה מחוזית.

במרכז הידע תמצאו מאמרים מגוונים בנושאים ארגוניים, פדגוגיים וכלכליים. המאמרים כתובים בצורה תמציתית ומעניינת, ומכילים ידע חשוב שכדאי לכם להכיר.

מעטפת הליווי מתארת בקווים כלליים את המטרות, עקרונות העבודה ומודל ההפעלה של תכנית Restart

במועדון החברים תקבלו הרצאות העשרה חודשיות של מיטב המומחים, מהארץ ומהעולם, בנושאים פדגוגים וניהוליים בוערים. אפשר להזמין להרצאות גם את הצוותים החינוכיים של בתי הספר ולקבל את הקלטת ההרצאות כדי להציג בישיבות צוות.
להרשמה לחץ כאן

נגישות
0
0
המענים שלך
לא נמצאו רשימת מענים